×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

قدمت نام "آجیل و فروشگاه اعتماد" به قدری است که حتی از پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها بپرسیم، این نام را به یاد دارند. داشتن برندی خوش نام و با اعتبار همراه با گذشته ای طولانی و درخشان در میان مردم خوش ذوق و هنرمند ایرانی، کار ساده ای نیست.

آجیل و خشکبار اعتماد با سابقه ای بیش از 60 سال در زمینه فروش فیزیکی و اینترنتی داخلی و صادرات آجیل و خشکبار به کشور های اروپایی و آسیایی، توانسته است با ارائه برترین ها در آجیل و خشکبار، کیفیت را ارتقاء و سطح انتظار و خواسته مشتریان را از بهتر بودن به بهترین بودن تغییر دهد.

 از طرفی پژوهش ها نشان می دهند که مصرف منظم آجیل و خشکباره هایی مثل: گردو، فندق و پسته در سلامت و ایمنی بدن بسیار مفید هستند. لذا فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماد در نظر دارد تا با اهداف و رسالت های فروش آنلاین خود، بتواند در شادی ها، اعیاد و سنت های دیرینه مردم ایران زمین سهیم باشد و سلامتی را به آسان ترین و مطمئن ترین راه ممکن در اختیار عموم قرار دهد.

انواع آجیل و خشکبار در مصارف غذایی روزانه ما ایرانی ها، نقش پر رنگی دارند. آوازه ی سلیقه و هنر آشپزی کد بانو های ایرانی در جهان ورد هر زبانی است و استفاده از آجیل و خشکبار، مغز ها و خلال های فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماددر غذا های سنتی نظیر: مرصع پلو، قیمه نثار و بسیاری غذا های رنگی و محلی دیگر که جزء اصلی مواد تشکیل دهنده به حساب می آیند، در این شهرت جهانی بی تاثیر نیست. برای همین آجیل و خشکبار اعتماد با عرضه انواع آجیل ها در بسته بندی های با کیفیت و متنوع خام و شور، انواع خشکبار و برگه های مرغوب میوه ها و محصول های با ارزش دیگر، امید به آن دارد که کامل کننده سفره های رنگی مردم کشورمان باشد.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!