×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

29
مرداد

صادرات آجیل، ثبت برندی ایرانی

آجیل این ریز دانه های مقوی و خوشمزه از قدیم یار و همنشین جشن ها و سنت های ایرانیان بوده و هست. از این رو سالهاست مردم این مرز و بوم با تکیه بر سنت‌های کهن و با استفاده از علم روز،بازار داغ و خوشمزه ی این محصولات را با تمام دنیا به اشتراک گذاشته اند.


صادرات آجیل از گذشته‌های دور توسط تجار و بازرگانان ایرانی به کشورهایی همچون هند، چین و عراق و دیگر کشورهای آسیایی رونق بالایی داشته است.

با پیشرفت تکنولوژی و با رشد چشمگیر صنعت حمل و نقل، کم کم صادرات آجیل هم در ایران جان تازه ای گرفت و راه خود را به بازارهای جهانی باز کرد.

بدین ترتیب این دانه‌های کوچک و خوش طعم با برند های اصیل ایرانی پا به عرصه رقابت با سایر محصولات آجیل و خشکبار در دنیا گذاردند و به حق، گوی سبقت را در زمینه کیفیت و طعم محصولات، از رقبای خود ربودند.

مراکز تولید آجیل ایران با بهره گیری از علم روز دنیا و با فناوری های نوین، آجیل و خشکبار را طی مراحل مختلف فرآوری و در بسته بندی های جدید و زیبا و متنوع به تمام دنیا عرضه می‌کنند و بدین ترتیب صادرات آجیل نه تنها در کسب و کار این صنعت باعث رونق اقتصادی کشور شده است، بلکه برندی ایرانی و اصیل را به تمام دنیا معرفی کرده است.

امروز پس از سالها تلاش و کوشش بازرگانان ایرانی صادرات آجیل، یکی از مهمترین و اصلی ترین انواع صادرات غیر نفتی کشورمان محسوب می‌شود.

البته به دلیل جایگاه ویژه آجیل و خشکبار ایرانی در دنیا، این صنعت نیازمند تصمیم‌گیری‌ها و حمایت‌های هرچه بیشتر مسئولین و کارگزاران دولت است تا با کمک تاجران در جهت کسب استانداردهای لازم و حفظ این جایگاه با ارزش، صادرات آجیل را رونق بخشند.

آجیل و خشکبار اعتماد مفتخر است که با کوله باری از ۶۰ سال تجربه در عرضه محصولات متنوع خشکبار و با صادرات آجیل مرغوب ایرانی سهم کوچکی در تثبیت جایگاه آجیل ایرانی در عرصه های جهانی داشته باشد.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!