×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

17
مرداد

مزایای فروش اینترنتی آجیل

در گذشته خرید و فروش راه و رسم سنتی و چهره به چهره خود را داشت. این نوع خرید اگرچه هنوز رایج‌ترین نوع معاملات است و خیلی‌ها حاضر به تغییری در آن نیستند، اما با پیشرفت علم و تکنولوژی و با ظهور پدیده قرن، اینترنت، به هرحال خواه‌ناخواه همه ما به سمت خرید های جدیدتری به نام خرید اینترنتی روی آورده ایم.


فروشندگان و خریداران از این معامله سود بالایی می برند؛ خریداران دیگر مجبور به تحمل ترافیک سنگین، آلودگی هوا، شلوغی و حتی اتلاف وقت نیستند.

فروشندگان هم از صرف زمان و انرژی زیاد برای معرفی و بازاریابی محصولات خود آسوده خاطر می شوند.

سالهاست با رشد و توسعه بستر اینترنت در کشور و از طرفی با پیشرفت های صنعت آجیل و خشکبار و همچنین معرفی و تثبیت جایگاه این برند محبوب در عرصه های بین المللی، فروشندگان این صنف، فروش اینترنتی آجیل را در اولویت اهداف و خط مشی های شرکت های توزیع آجیل و خشکبار خود قرار داده اند.

فروش اینترنتی آجیل مزایای بسیاری دارد؛ در فروش اینترنتی آجیل به دلیل حذف واسطه ها، خرید و فروش بسیار آسان تر و قیمت تمام شده، بسیار پایین‌تر به خریداران عرضه می‌شود.

علاوه بر این در فروش اینترنتی آجیل و خشکبار حق انتخاب برای مشتریان با رویکردی جدید و واقع بینانه تر تعریف می شود.

خریداران به راحتی با مقایسه ای که در کوتاه ترین زمان ممکن بین فروشگاه های اینترنتی انجام می دهند، به سادگی اجناس خود را انتخاب کرده و از صرف هزینه های اضافی و سر در گم شدن بین فروشگاه ها جلوگیری می شود.

در فروش اینترنتی آجیل، جهت جلب رضایت مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان دائمی و همیشگی، فروشندگان، نهایت تلاش خود را جهت بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات در سطح بالاترین استانداردهای فروش به کار می بندند.

این امر موجب افزایش رضایت مندی به صورت دوجانبه می شود.

علاوه بر این در فروش اینترنتی آجیل با توجه به اینکه هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای فروش اینترنتی وجود ندارد خریداران در هر ساعت از شبانه روز می توانند با انتخاب اجناس مورد نظر خود، با خیال راحت اقدام به خرید کنند.

ضمناً در فروش اینترنتی آجیل شما دسترسی راحت به نظرات و انتقادات سایر خریداران داشته و می توانید تصمیم آگاهانه تری داشته باشید.

تهیهو تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!