×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

13
مرداد

خشکبار اعتماد، برندی پر افتخار

سالهاست ایرانیان به اهمیت مصرف آجیل و خشکبار در میان وعده ها و حتی در غذاهای اصلی خود پی برده‌اند.
طبخ انواع غذاهای سنتی ایرانی با آجیل و خشکبار متنوع و تازه، شاهدی بر این ادعاست.

 


سالهاست ایرانیان به اهمیت مصرف آجیل و خشکبار در میان وعده ها و حتی در غذاهای اصلی خود پی برده‌اند.
طبخ انواع غذاهای سنتی ایرانی با آجیل و خشکبار متنوع و تازه، شاهدی بر این ادعاست.
مرصع پلو، آجیل پلو، خورشت خلال و دیگر غذاهای خوشمزه از این طعم های لذت بخش اصیل ایرانی اند.
۶۰ سال پیش خشکبار اعتماد با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین انواع آجیل و خشکبار و با قراردادن رضایتمندی مشتریان در سرلوحه کار خود، پا به عرصه رقابت در بازار گذاشت.
از آن زمان خشکبار اعتماد با جلب رضایت خریداران و با فروش سنتی و چهره به چهره با مشتریان خود همواره در جهت ارائه برترین خدمات و محصولات در زمینه آجیل و خشکبار گام نهاده است.
خشکبار اعتماد با تهیه تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه آجیل و خشکبار از بهترین باغ های سراسر کشور و با فراوری این محصولات به صورت کاملاً بهداشتی و با آخرین تکنولوژی های روز دنیا همواره سعی در حفظ جایگاه این برند خوشنام و پر افتخار داشته است.
با توجه به رشد روز افزون تعداد مشتریان وفادار به خشکبار اعتماد، بر آن شدیم تا محصولات خود را به کشورهای همجوار نیز صادر کرده و از این راه آجیل و خشکبار با کیفیت ایرانی را به تمام دنیا معرفی کنیم و در این عرصه نیز به موفقیت های چشمگیری دست یافتیم.
همچنین خشکبار اعتماد با هدف عرضه محصولات در سطحی وسیع تر و بالا بردن قدرت انتخاب و راحتی در خرید برای مشتریان عزیز، اقدام به فروش اینترنتی آجیل و خشکبار کرده است.
در سایت آجیل و خشکبار اعتماد کلیه محصولات با تضمین صد در صدی کیفیت و قیمت، خدمت خریداران و بازدیدکنندگان سایت قرار می گیرد.
انواع آجیل و خشکبار، برگها، تخمه، میوه های خشک، انواع آلو و بادام و خلال ها و هر آنچه که از یک فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار انتظار می‌رود در سایت خشکبار اعتماد در دسترس هموطنان عزیز قرار گرفته تا شما با آسودگی خاطر خریدی لذت بخش را تجربه کنید و در کوتاهترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.
خشکبار اعتماد همواره سعی دارد سهم کوچکی در شادی های شما هم وطنان در جشن و شادی ها داشته باشد. به امید این که شایسته این همراهی پر افتخار باشیم..

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!