×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

27
تیر

آجیل اعتماد، سهم ما در شادی شما..

آجیل اعتماد تنها یک برند در صنعت آجیل و خشکبار نیست. ما با تجربه ای غنی از تولید و عرضه ی این دانه های اصیل ایرانی پا به  عرصه ی رقابت با برند های خارجی گذاشته ایم.


آجیل اعتماد طی ۶۰ سال همکاری با بهترین تولید کنندگان مواد اولیه ی آجیل و خشکبار و با استفاده از دانش روز دنیا جهت فرآوری و بسته بندی متنوع محصولات، اقدام به فروش آجیل و خشکبار کرده است و از آن زمان تاکنون سهم بزرگی در تولید و توزیع آجیل و خشکبار در کشور به عهده داشته است.

کارشناسان با تجربه ی ما همواره با بررسی کیفیت محصولات، مرغوبیت و تازگی آنها را تضمین نموده و با اطمینان کامل، تمامی محصولات آجیل و خشکبار را خدمت مشتاقان آجیل و خشکبار ایرانی در سراسر دنیا ارائه می دهد.

طیف وسیعی از مشتریان داخلی و خارجی، ثابت کننده وجود این اطمینان و اعتماد به مرغوبیت محصولات خشکبار و آجیل اعتماد، توسط مصرف کنندگان است.

تنوع بالای محصولات خشکبار و آجیل اعتماد در انواع بسته بندی های متنوع و با ظاهری زیبا، پاسخگوی تمام سلایق و نیازهای مشتریان است.

خشکبار و آجیل اعتماد، با تجربه ی سالها فروش فیزیکی موفق و با اولویت تکریم مشتریان عزیز، اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود به صورت کلی و جزئی نموده است و با اطمینان از کیفیت محصولات خود، مرغوبیت آنها را تضمین می نماید.

آجیل اعتماد پس از تهیه بهترین انواع آجیل از جمله پسته و بادام از باغ های سرسبز و وسیع ایرانی و با استفاده از بهترین و جدیدترین ماشین آلات صنعتی و در محیطی کاملا بهداشتی بهترین آجیل و خشکبار را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب، طبق آخرین استانداردهای روز دنیا به مصرف کنندگان عزیز ارائه می کند.

تمام تلاش تیم خشکبار و آجیل اعتماد این است که با عرضه انواع آجیل ها، انواع برگ، خشکبار، خلال ها، پسته، بادام، انواع تخمه و آلو و میوه های خشک سهم کوچکی در جشن ها، شادی ها و سنت های کهن مردم این سرزمین داشته باشد.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!