×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

25
تیر

خشکبار ایرانی، پیوند دیرینه ی سنت و سلامتی

خشکبار ایرانی، این میوه ها و محصولات خوشمزه و خوش طعم و مقوی، یادبودی از فرهنگ و تمدن ایرانی هستند.


طبیبان و دانشمندان ایرانی در طب سنتی درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات را در استفاده از خشکبار ایرانی می‌دانستند.

ایرانیان از قدیم با برداشت محصولات ارگانیک و تازه، سعی در حفظ و نگهداری از این محصولات و نیز ارزش غذایی آنها داشتند. از این رو با روش های سنتی مختلف از جمله منجمد کردن، ترشی کردن، مربا کردن، خشک کردن، دودی کردن و ... میوه ها و سبزیجات را در طول فصول سرد و گرم سال از خرابی و آفت ها حفظ می کردند.

خشک کردن که از بهترین روش های سنتی نگهداری از میوه ها و سبزیجات بوده و هست باعث حفظ و حتی بیشتر شدن ارزش غذایی آنها شده و از فساد آنها جلوگیری می کند.

خشکبار ایرانی به دلیل خواص بالا و تازگی محصولات و معمولا به دلیل استفاده از مواد اولیه ارگانیک و تازه، طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد.

آجیل و خشکبار اعتماد با اطمینان از کیفیت محصولات خود، معرفی خشکبار ایرانی و صادرات آن به تمام دنیا را جزو اهداف اصلی خود قرار داده و با عرضه بهترین و مرغوبترین انواع آجیل و خشکبار، نیاز مصرف کنندگان را در داخل و خارج کشور برآورده ساخته است.

و اکنون پس از ۶۰ سال سابقه درخشان در تولید، فرآوری، بسته بندی و فروش موفق محصولات آجیل و خشکبار، با افتخار اعلام میداریم همچنان با عرضه بهترین و مرغوب ترین محصولات و با مناسب ترین قیمت ها جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم.

در فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار اعتماد انواع خشکبار ایرانی از جمله نخودچی، مغز گردو، مغز فندق، عناب، زرشک، توت، انجیر خشک، آلبالو، لیمو عمانی و دیگر محصولات با تضمین بهترین کیفیت، خدمت مشتریان عزیز ارائه میشود.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!