×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

23
تیر

آجیل ایرانی، برندی غنی با ریشه در سنت های کهن ایرانی

از دیرباز تاکنون آجیل ایرانی به عنوان یکی از مهم ترین و خاص ترین نمادهای فرهنگ ایرانی بوده و هست.


این ریز دانه های خوشمزه به قدر خود را در آداب و رسوم ایرانیان جا داده اند که آجیل ایرانی را به عنوان یک برند همیشه موفق به دنیا ثابت کرده اند و این تلفیق سنت و مزه های خاطره انگیز، گاه به قدری عمیق و صمیمی شده که اجرای برخی آداب و رسوم کهن این مرز و بوم، بدون حضور آجیل ایرانی امکان پذیر نمی باشد؛ و از آن سنت ها می‌توان به روزهای شیرین و دوست داشتنی عید نوروز و یا شب های خاطره انگیز و صمیمی یلدا اشاره کرد.

این گونه است که این دانه ها، ریشه در فرهنگ اصیل ایرانی می گیرد و آجیل ایرانی را تحت برند خاص خود به تمام دنیا معرفی می کند.

با توجه به این که ایرانیان از روزگاری کهن به بهانه ها و طرق مختلف از جمله شادیها، حل مشکلات، درمان بیماریها و ... به سراغ آجیل ایرانی می‌رفتند، امروز با داشتن باغ‌های سرسبز از انواع آجیل مثل پسته، بادام، فندق و دیگر دانه ها، پس از برداشت مواد اولیه  و فرآوری سنتی و یا صنعتی آنها، محصولاتی در زمینه آجیل ایرانی تولید می‌کنند که مشتاقان زیادی در سرتاسر دنیا خواهان آن هستند.

آجیل ایرانی بر اساس نوع محصول و نحوه فرآوری آن به انواع مختلفی

از جمله شور، ساده، شیرین، آجیل خام، تند، چهارمغز و نیز آجیل مشکل گشا تقسیم می‌شود.

کیفیت و تازگی مواد اولیه، نحوه فرآوری آن ها و شرایط نگهداری آجیل از جمله مواردی است که تأثیر بسزایی در حفظ کیفیت و ارزش محصول نهایی دارد.

آجیل و خشکبار اعتماد، افتخار دارد با تجربه ای کهن و سابقه ای درخشان در تولید و فرآوری و فروش آجیل ایرانی، این برند اصیل و غنی ایرانی را به تمام دنیا معرفی و صادرات کند.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!