×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

کیفیت در فروش آجیل و خشکبار اعتماد

عامل کیفیت برای همه محصولات چه در فروش درب مغازه یا فیزیکی و چه در فروش آنلاین و اینترنتی، جزء حیاتی ترین عوامل از نگاه مشتریان به هنگام خرید به حساب می آید. حتی در بسیاری از موارد مشتری از فاکتور قیمت چشم پوشی می کند و کیفیت را دلیل خرید خود بیان می کند


عامل کیفیت برای همه محصولات چه در فروش درب مغازه یا فیزیکی و چه در فروش آنلاین و اینترنتی، جزء حیاتی ترین عوامل از نگاه مشتریان به هنگام خرید به حساب می آید. حتی در بسیاری از موارد مشتری از فاکتور قیمت چشم پوشی می کند و کیفیت را دلیل خرید خود بیان می کند.

در زمان های قدیم، کمتر فروشندگان آجیل و خشکبار فروشی تلاش می کردند که نام سر در مغازه ی خود را برای تبلیغ آجیل و خشکبار، بر سر زبان ها بیاندازند و حتی آجیل و خشکبار  فوشی هایی بودند که بدون نام، به کسب و کار خود ادامه می دادند. پایه و اساس فکر و روش فروش آنها در صنف آجیل و خشکبار، فاکتور کیفیت بود. کیفیت بالا عامل جذب مشتری بود. با گذشت زمان، بعضی برای خود نامی دست و پا کردند و بازخوردی که از مشتریان می گرفتند را تبدیل به اسمی برای برند خود می کردند.

فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماد با افتخار به اعتماد 60 ساله مردم معتقد است که وقتی مشتری پا به داخل مغازه می گذاردو یا به سایت ما می آید و تجربه مثبت و مطلوب خرید های قبلی و پیشینه برند را به لحاظ کیفیت در خرید و کیفیت در کالا را در ذهن دارد، برای آجیل و خشکبار اعتماد تبدیل به یک مبلغ مردمی شده و تبلیغ دهان به دهان را انجام می دهد و این یعنی رسیدن به موفقیتی که مشتری پایه گذار آن می باشد.

فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماد با راه اندازی فروش اینترنتی خود توانسته است همچون گذشته با احترام به حق و حقوق و نیاز مشتریان، تعهد و تلاش برای رفع خواسته های آن ها، در فروش آنلاین، رسالت خود را که بالاترین سطح خدمت رسانی به مشتریان و فروش با کیفیت ترین آجیل و خشکبار به آن ها می باشد را ادامه دهد، و این خود نشان دهنده ی نگاه ارزشمند مشتری به برند آجیل و خشکبار اعتماد است.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا

 


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!