×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

دکوراسیون آجیل و خشکبار فروشی_ قسمت دوم

اولین موردی که مشتری با زدن نام سایت، وارد فضای مجازی ما می شود نحوه نمایش سایت ماست، به عبارت دیگر اولین موردی که نظر او را جلب می کند، رنگ آمیزی و دکوراسیون مجازی سایت می باشد.


اولین موردی که مشتری با زدن نام سایت، وارد فضای مجازی ما می شود نحوه نمایش سایت ماست، به عبارت دیگر اولین موردی که نظر او را جلب می کند، رنگ آمیزی و دکوراسیون مجازی سایت می باشد.

دکوراسیون داخلی چه در فروشگاه های فیزیکی و چه مجازی از اهمیت بسیاری برخوردار است. نحوه ورود مشتریان به داخل سایت ما تاثیر مستقیمی بر خرید آن ها از ما دارد، به خصوص در مواردی که مواد خوراکی نظیر آجیل و خشکبار، در دید مستقیم مشتری قرار دارند، این امر پر رنگ تر است.

فروش اینترنتی آجیل نیازمند طراحی فضایی جذاب و با امکان استفاده ساده برای مشتریان می باشد و این مورد تنها به صنف آجیل و خشکبار محدود نمی شود، بلکه هر شغلی برای افزایش فروش در فضای مجازی ملزم به رعایت یک سری نکات است تا زمینه پیشرفت خود را تقویت کند.

در فروش اینترنتی آجیل و خشکبار، استفاده از تکنیک های عکاسی جهت نمایش دانه ها و خشکبارها با وضوح بالا همراه با حفظ اصالت و طبیعت آن ها بسیار کاربرد دارد. عکسی که در صفحه اول وب سایت فروشگاهی بار گذاری می شود، نمایان گر رسالت و نوع محصول از دیدگاه مشتری است و متاسفانه گروه های مختلفی هستند که با قرار دادن عکس هایی پر زرق و برق از محصول که سفارش آن کالا را در پی داشته و در نهایت کالایی متفاوت به دست مشتریان رسیده است. این امر، اصول خرید و فروش آنلاین را زیر سوال می برد.

فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار اعتماد با طراحی ویترین فروشگاه اینترنتی زیبا، منظم و کارآمد با فروش اینترنتی انواع اجیل، خشکبار و خلال با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین مواد، با جلب اعتماد مشتریان طی 62 سال کار در دنیای فیزیکی، وب سایت خود را جهت ثبت سفارش و خرید اینترنتی در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا

 


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!