×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

دکوراسیون آجیل و خشکبار فروشی_ قسمت اول

برای داشتن مغازه آجیل و خشکبار فروشی، باید این نکته را در نظر داشت که نحوه چیدمان آجیل ها و خشکبار ها، نمایش کیفیت محصولات از جمله بدیهی ترین مواردی است که در نگاه مشتری بسیار مهم است


برای داشتن مغازه آجیل و خشکبار فروشی، باید این نکته را در نظر داشت که نحوه چیدمان آجیل ها و خشکبار ها، نمایش کیفیت محصولات از جمله بدیهی ترین مواردی است که در نگاه مشتری بسیار مهم است پس این امر حکم می کند که حداکثر استفاده از محیط مغازه حتی با متراژ کم، باید از اهداف اصلی ما باشد. ثابت شده است که اولین عاملی که مشتری به ان می نگرد، محصول نیست، بلکه نما و دکواسیون جایی است که پا به درون آن می گذارد. به عبارت دیگر نوع و طرح نما و دکوراسیون داخلی برای جذب مشتریان نقش کلیدی دارد و این امر با همکاری با متخصصان دکوراسیون محقق می شود. چیدمان آجیل و خشکبار باید با توجه به سلیقه و خواسته مشتری باشد به طوری که وقتی مشتریان وارد مغازه می شوند، تمامی اجناس در دسترس و در دید آن ها باشند که این استراتژی چیدمان، در افزایش مشتری و در نهایت افزایش فروش نقش بسزایی دارد.

فروشگاه آجیل و خشکبار فیزیکی با توجه به تنوع محصولات، لازم است با بهره گیری از طرح دکوراسیون ایرانی و متناسب با سنت آریایی و با رعایت هر چه بیشتر فاکتور های چشم نواز محیطی، نور پردازی زیبا جهت درخشش هر چه بیشتر محصولات، طراحی فضای درونی و بیرونی، چیدمان منظم خوراکی ها جهت راهنمایی مشتریان برای رسیدن به آنچه که درخواست دارند و ... تجربه خرید لذت بخش برای مشتری و فروش پر سودی را برای خود رقم زنند.

در دنیای مجازی هم این عوامل با تعاریف دیگری در امر فروش یاری رسان صاحبان مشاغل آجیل و خشکبار هستند. فروشگاه آجیل و خشکبار اینترنتی با تغییر از فضای سنتی به سمت مدرن، دنیایی سنتی از انواع خوراکی ها را در پیش چشم مشتری به نمایش می گذارد و با استفاده از تکنیک های فروش آنلاین، تجربه خریدی بسیار ساده تر و کم هزینه تری را به مشتریان هدیه می کند.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا

 

 

 

 

 


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!