×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

فروش اینترنتی خلال

آجیل و خشکبار چه به صورت تازه و یا خشک، خام و یا شور، به خودی خود جایگاه منحصر به فردی در مصارف غذایی، شیرینی پزی و حتی در تجویز های پزشکی و طب سنتی دارند.


آجیل و خشکبار چه به صورت تازه و یا خشک، خام و یا شور، به خودی خود جایگاه منحصر به فردی در مصارف غذایی، شیرینی پزی و حتی در تجویز های پزشکی و طب سنتی دارند. این منابع گیاهی به قدری ارزشمند هستند که شکل دیگری از آجیل ها را به صورت خلال خلال شده و یا خشکبار ها را به صورت برگ برگ شدهمی توانیم ببینیم. امروزه با توجه به مقدار مصرف و استقبال خریداران خلال، در تمامی مغازه های آجیل فروشی، فروشگاه های خوار و بار و حتی سوپری های کوچک نیز می توان خلال مغز ها را پیدا کرد اما وجود واسطه ها باعث شده که کالا دست به دست گردد و در نهایت باید با قیمت بسیار بالایی آنها را تهیه کرد. از همین رو سایت ها و فروشگاه های اینترنتی طرفداران و مشتریان بسیاری پیدا کرده اند و معتقد هستند که فروش اینترنتی خلال بهترین و به صرفه ترین روش جهت تهیه نوع خلال درخواستی آن ها می باشد.فروش اینترنتی خلال باعث شده که نقش واسطه ها، دلالانو سود آن ها حذف شود وبا قیمتی معقول تر و با کیفیتی بسیار بهتر،خرید و فروش خلال انجام شود.

فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماد با راه اندازی فروش اینترنتی خلال در بسته بندی های با کیفیت و رعایت اصول بهداشتی، با صرفه جویی وقت و هزینه مشتریان عزیز، پا به عرصه دنیای مجازی گذاشته است و با عرضه انواع خلال درجه یک به کارخانه های شیرینی پزی، صنایع خوراکی و تزئین غذا های رنگین کد بانو های ایرانی نظیر: خورش خلال کرمانشاهی، قیمه نثار قزوین، مرصع پلو و سایر غذا های خوشمزه و لذیذ سنتی ...، آماده پذیرش و ثبت سفارش آنلاین از تمامی نقاط کشور، ارسال سریع و خدمت رسانی هر چه بیشتر در مینه فروش اینترنتی خلال به مشتریان سراسر ایران عزیز می باشد.

تهیه و نتظیم: تامین محتوا

 

 

 

 


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!