×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

فروش اینترنتی فندق

درخت فندق با میوه ای کروی و یا بیضی شکل به همین نام، با پوستی به رنگ قهوه ای تیره، جزئئ جدایی ناپذیر از تنقل های سنتی جشن ها و مراسم های آریایی ما می باشد


درخت فندق با میوه ای کروی و یا بیضی شکل به همین نام، با پوستی به رنگ قهوه ای تیره، جزئئ جدایی ناپذیر از تنقل های سنتی جشن ها و مراسم های آریایی ما می باشد. فندق در ایران سالانه از اواسط پاییز دررودسر گیلان و الموتقزوین پرورش و برداشت می شود. طبق آمار کشور ترکیهبزرگ‌ترین تولیدکننده فندق در بین کشورهای جهان می‌باشد که بخش اعظم آن از طریق فروش اینترنتی فندق صورت می گیرد.

فندق از جمله مواد غذایی غنی به شمار می رود. فندق این گیاه خوش طعم هم در شیرینی پزی جهت ساخت پرالین و انواع شکلات ها و هم در آشپزی و برای تزئین، بسیار پر کاربرد است. این نعمت الهی به خاطر داشتن منبعی کامل از: ترکیبات چربی، پروتئین ها، کربوهیدرات، ویتامین های E، B1، B2وB6، کلسیم،آهن، روی، پتاسیم، فیبرهای رژیمی و آنتی اکسیدان‌ها، جایگاه خاصیرا در میان انواع دانه‌های خشک شده برای خود باز کرده است. روغن این دانه ارزشمند به غیر از مصارف غذایی، برای سلامت پوست و تقویت مو های ابرو و مژه بسیار مفید است و چون دارای ویتامینE می باشد، برای سلامت ماهیچه ها به ویژه قلب و جلوگیری از سرطان معروف است.

فندق یا سمبل سنت ایرانی در گذشته در مغازه های فیزیکی پیدا می شد که عواملی نظیر دوری راه، هزینه زیاد، زمان بر بودن خرید و ... موجب می شد فندق و دیگر دانه ها در دسترس همگان نباشد. امروزه با کمک اینترنت و حضور فروشگاه های آنلاین، فروش اینترنتی فندق، مانند همه کالا های دیگر، رایج شده است. فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار اعتماد با طراحی محیطی سنتی و آریایی در فضای مجازی و با ارائه اطلاعات کامل در مورد هر یک از دسته بندی های آجیل و خشکبار، فروش اینترنتی فندق و انواع تنقل های ایرانی را آسان کرده و با کمترین هزینه و صرف حداقل زمان، لذت مزه این دانه ارزشمند را به شما عزیزان هدیه می کند.

 

تهیه و تنظیم: تامین محتوا

 

 


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!