×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

فروش اینترنتی پسته

از زمان های گذشتهپسته در نقاط مختلف ایران با پیشینه ای کهن در نواحی شمال شرقی و هم مرز با ترکمنستان و افغانستان پرورش داده می شده است. عده ای سرخس را اولین مکان کشت پسته می دانند.


از زمان های گذشته پسته در نقاط مختلف ایران با پیشینه ای کهن در نواحی شمال شرقی و هم مرز با ترکمنستان و افغانستان پرورش داده می شده است. عده ای سرخس را اولین مکان کشت پسته می دانند. در سایر نقاط کشور نیر نظیر قزوین و دامغان، کشت این گیاه به قرن هفتم بر می گردد. پسته جزء تنقل های گران بها به شمار می آید که حتی با پایان فصل برداشت آن، این میوه خوشمزه و غنی به خشکباری پر استفاده برای تمامی فصول به عنوان تنقل و یا برای داخل غذا و تزئین شیرینی جات، مورد استفاده مردم قرار می گیرد. از این رو فروشگاه های آنلاین با فروش اینترنتی پسته با حذف عامل فاصله و دور بودن مسیر، این کالای ارزشمند را در اختیار همگان قرار داده اند. شایان ذکر است کهایران در سال ۲۰۱۴ میلادی،بزرگترین صادرکننده پسته به مقدار ۱۹۱ هزار تن، در جهان شناخته شد.

 

اگر بخواهیم به طور دقیق و اصولی کیفیت این طلای سبز را تعیین کنیم، پسته به دو صورت گرد و دراز تقسیم بنده می شود که با توجه به اهداف تولید و میزان مصرف آنها، در تجارت های داخلی و خارجیکه بیشتر به صورت فروش اینترنتی است، مورد استفاده قرار می گیرند. اما عواملی تخصصی در ارزیابی کیفیت آن وجود دارد که به برخی ازآنها اشاره می کنیم:

 

  • فاکتور رنگ که هم برای پوست و هم برای مغز مطرح می شود.
  • فاکتور مزه
  • میزان پسته ناخندان و در بسته در کلبار که در زمان برداشت پسته های خندان به لحاظ ارزش و کیفیت در اولویت هستند.
  • فاکتور اندازه که به درشتی پسته در قالب انس بیان می شود.

 

فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار اعتماد با فروش اینترنتی پسته در انواع: کله قوچی، مغز پسته، خلال پسته، اکبر آقایی، احمد آقایی، خام، شور و پسته خندان با بالاترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا

 


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!