×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

آجیل و خشکبار اعتماد

آجیل و خشکبار از دیر باز در سنت ما ایرانیان، نقش پر رنگی به عنوان یکیاز سمبل های فرهنگ و رسم ایرانی همچون شب یلدا و یا عید نوروز داشته است.


آجیل و خشکبار از دیر باز در سنت ما ایرانیان، نقش پر رنگی به عنوان یکیاز سمبل های فرهنگ و رسم ایرانی همچون شب یلدا و یا عید نوروز داشته است. آجیل و خشکبار سرشار از مواد پروتئینی و انرژی زا، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است که برای حفط سلامتی و بالا بردن سیستم ایمنی بدن انسان به خصوص کودکان و نوجوانان بسیار مفید می باشد.امروزه جایگاه آجیل و خشکبارپا را فراتر از جشن ها و مراسم های شادی گذاشته و اثر آن در اعتقادات مذهبی نیز دیده می شود. به عنوان مثال: آجیل مشکل گشا بر این عقیده استوار است که مصرف آن، رفع مشکلات را به همراه دارد. از این رو فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماد با توکل به خداوند متعال و احترام و حفظ این سنت آریایی و با سابقه ای درخشان مفتخر است فروشگاه ایترنتی آجیل و خشکبار اعتماد را معرفی و در شادی های شما شریک باشد.

فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماد با پا گذاشتن به عرصه دنیای مجازی و با راه اندازی سایت آجیل و خشکبار اعتماد، لذت یک خرید اینترنتی مطمئن از آجیل و خشکبار سنتی ایرانی را به مشتریان سراسر کشور، هدیه می کند. فروشگاه آجیل و خشکبار اعتمادبا قدردانی از اعتماد و حفظ احترام و کرامت مشتریان، با سابقه ای 62 ساله در داخل و خارج کشور، تلاش و رسالت خود را بر این اساس گذاشته است که با هدف خدمت رسانی بهتر، صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان، استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برای رعایت موازین بهداشتی و استاندارد های روز دنیاجهت ارسال محصول به سفارش دهنده، پاسخگویی به موقع، الگو برداری از بهترین طرح های بسته بندی، تنوع بالا در محصولات، پذیرش سفارش از تمام نقاط کشور، بتواند گامی ارزشمند در فروش  آجیل و خشکبار  آنلاین برداشته و در خدمت مشتریان غیر حضوری خود چه در داخل و چه در خارج کشور باشد.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا

 


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!