×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

آجیل و خشکبار اعتماد چه محصول هایی را عرضه می کند؟

آجیل و خشکبار طیف وسیعی از محصول ها را شامل می شوداما، آنچه که می تواند مهم باشد این استکه مشتری بداندکدام فروشگاه می تواندتقاضای او را در این حیطه پوشش کاملی دهد. آجیل و خشکبار اعتماد سالیان متمادی در این حوزه فعال بوده است.


آجیل و خشکبار طیف وسیعی از محصول ها را شامل می شوداما، آنچه که می تواند مهم باشد این استکه مشتری بداندکدام فروشگاه می تواندتقاضای او را در این حیطه پوشش کاملی دهد. آجیل و خشکبار اعتماد سالیان متمادی در این حوزه فعال بوده است. آجیل و خشکبار اعتماد از دهه 30 شمسی در ایران آغاز به فعالیت کرده است و توانسته است اعتماد مشتریان خود را در زمینه ی کیفیت جلب نماید.

آجیل و خشکبار اعتماد عرضه کننده ی محصول های مختلف در این حوزه است و می تواند تمام خواسته ها و تقاضا های مشتریان خود را پاسخ دهد. آجیل و خشکبار اعتماد عرضه کننده ی انواع پسته و فندق است به طوری که ذایقه ی مشکل پسند ترین مشتریان را هم می تواند تامین کند.

آجیل و خشکبار اعتماد در زمینه عرضه ی انواع خلال ها هم فعال است و می تواند در مناسبت های مختلف در کنار مشتریان خود باشد. خلال های عرضه شده توسط این برند شامل؛ خلال پسته؛ خلال بادام و حتی خلال هسته زرد آلو نیز می باشد. با توجه به این که مردم کشور ایران به انواع تخمه علاقه ی خاصی دارند آجیل و خشکبار اعتماد در این زمینه نیز حرفی برای گفتن دارد و به عرضه ی انواع تخمه می پردازد از جمله:

تخمه کدو گوشتی

تخمه کدو ریز

تخمه کدو مرمری

تخمه آفتاب گردان ریز

تخمه آفتاب گردن قلمی

تخمه آفتاب گردان دور سفید

تخمه آفتاب گردان بادامی.

آجیل و خشکبار اعتماد به غیر از عرضه ی انواع تخمه و خلال هایی که به آن اشاره شد در سایر بخش ها خشکبار و آجیل هم به عرضه ی محصول می پردازد. کیفیت محصول های این برند سبب شده است مشتریان حس وفاداری بیشتری نسبت به این برند داشته باشند. و چرخه ی رضایت مشتریان در کنار وفاداری آنان به برند آجیل و خشکبار اعتماد سبب شده است این برند شهرت قابل توجه ایی در بین مشتریان خود داشته باشد.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!