×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

چرا فروش اینترنتی فندق می تواند مفید باشد؟

تا به حال ممکن است فروش اینترنتی را در صنابع مختلف شنیده باشید اما، تا به حال چه قدر عبارت فروش اینترنتی فندق به گوش شما خورده است؟ رویکرد فروش اینترنتی فندق رویکردی است که فروشگاه اعتماد در ادامه ی سیاست های توسعه فروشگاه، آن را اتخاذ کرده است.


تا به حال ممکن است فروش اینترنتی را در صنابع مختلف شنیده باشید اما، تا به حال چه قدر عبارت فروش اینترنتی فندق به گوش شما خورده است؟ رویکرد فروش اینترنتی فندق رویکردی است که فروشگاه اعتماد در ادامه ی سیاست های توسعه فروشگاه، آن را اتخاذ کرده است. فندق خاصیت فراوان دارد و به همین دلیل مشتریان زیادی نیز در نقاط مختلف دنیا دارد. اما این محصول پر طرفدار که توانسته است بخش تکنولوژی و فروش اینترنتی فندق را به خود معطوف کند در کدام کشور ها و مناطق دنیا رشد می کند؟

تولید و فروش اینترنتی فندق در سایر کشور ها

فندق در کشور های ترکیه، ایتالیا، گرجستان و یونان رشد می کندو مردم این کشور ها علاقه ی زیادی به خوردن فندق دارند. این محصول می تواند در اسپانیا و واشنگتن و انگلستان هم رشد کند. در این بین کشور ترکیه با توانایی تولید بیش از 70 درصدی فندق توانسته است رتبه ی نخست در تولید این محصول پُرطرفدار را در جهان به خود اختصاص دهد. به همین علت در بین مردم ترکیه فندق محصولی است که علاقه ی زیادی به خرید و خوردن آن دارند و این تاریخچه از تولید این محصول نیز یکی دیگر از دلایل اهمیت فروش اینترنتی فندق است.

فروش اینترنتی فندق

این محصول پر طرفدار در بین ایرانیان نیز محبوب است و در کشور ایران نیز می تواند رشد کند و جایگاه ویژه ایی در آجیل های ایرانی دارد. به دلیلی این که این محصول طرفداران و مشتری های خاص خود را در ایران دارد بسیار طبیعی است که به فروش اینترنتی فندق نیز بیاندیشیم. فندق در شهر های مختلفی از ایران می تواند رشد کند و شهر های مختلفی از ایران در تولید این محصول حرفی برای گفتن دارند از جمله:

منطقه ی الموت در شهرستان قزوین

منطقه ی اشکورات در رودسر استان گیلان

این دو منطقه در کشور ایران توانایی تولید فندق های با کیفیت را دارند و به همین علت فروش اینترنتی فندق به توسعه ی کسب و کار تولیدکنندگان این محصول کمک خواهد کرد.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!