×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

4
بهمن

فروش اینترنتی آجیل

آجیل و خشکبار ها در بین ایرانیان جایگاه ویژه ایی دارد، این خوراکی های خوشمزه برای هر ایرانی یادآور جشن ها و شادی ها نیز هست.


آجیل و خشکبار ها در بین ایرانیان جایگاه ویژه ایی دارد، این خوراکی های خوشمزه برای هر ایرانی یادآور جشن ها و شادی ها نیز هست. به عنوان نمونه ایرانیان در شب یلدا از آجیل استفاده می کنند. عید نوروز هم یکی دیگر از مناسبت های ایرانی است که ایرانیان تمایل زیادی دارند که از آجیل مخصوص شب عید استفاده کنند. با این وجود تا به حال کمتر پیش آمده که ذهن یک ایرانی به سمت فروش اینترنتی آجیل متمایل شود یا حتی اندکی به این موضوع فکر نماید زیرا، ایرانیان به مغازه های آجیل فروشی بیشتر می اندیشند تا فروش اینترنتی آجیل.

فروش اینترنتی آجیل و صرفه جویی در زمان

اگر یک فروشنده ی آجیل و خشکبار تصمیم بگیرد به غیر از فروش حضوری فعالیت خود را به سمت فروش اینترنتی آجیل سوق دهد، بدون شک در زمان خود صرفه جویی کرده است. در واقع فروشنده ایی که هدفش دست یابی به نقاط مختلفی از بازار هدف است فروش اینترنتی آجیل را در دستور کار قرار می دهد تا بهتر با بازار هدف تعامل پیدا کند. در کشور ایران کمتر به موضع فروش اینترنتی آجیل پراخته می شود در حالی که این شیوه ی فروش می تواند با کمی تدبیر منجر به بهبود کسب و کار و صرفه جویی در زمان، هم برای فروشنده و هم برای خریدار گردد.

بعضی از فروشنده ها از این که تصمیم به فروش اینترنتی آجیل بگیرند واهمه دارند و گمان می کنند این روش بسیار سخت است اما، این روش در عمل، از روش حضوری بسیار آسان تر است و از آن ها کمتر وقت می گیرد.

فروشگاه آجیل و خشکبار اعتماد با رویکرد دست یابی به نقاط مختلف بازار هدف و صرفهجویی در زمان تصمیم گرفته است که فروش اینترنتی فروشگاه خود را آغاز نماید و در این زمینه در کشور ایران یکی از اولین مبتکران این طرح آمیخته با تکنولوژی است.

تهیه و تنظیم: تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!