×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

3
اذر

آجیل شیرین بخورید!!!

امروز قصد داریم شما را با آجیل شیرین بیشتر آشنا کنیم. همان طور که می دانید تنوع آجیل در ایران زیاد است. آجیل شور، آجیل شیرین؛ آجیل مشکل گشا، آجیل چهار مغز.... همگی از انواع آجیل هایی هستند که ایرانیان طرفدار پر و پا قرص آن محسوب می شوند.


البته طبیعی است که مردم ایران اینچنین شیفته آجیل باشند زیرا آب و هوای کشورمان سبب شده است که آجیل های با کیفیتی در ایران تولید شود تا جایی که آجیل ایرانی شهرت جهانی دارد.

ترکیب این نوع آجیل...

آجیل شیرین، آجیلی است که از توت خشک، کشمش سبز، بادام هندی، مغز بادام ایرانی، پسته به خصوص پسته اکبری، مغز گردو، انجیر خشک و مغز فندق تشکیل شده است. پایه اصلی آجیل شیرین ترکیبی است که بیان کردیم البته امروزه برخی آجیل فروشی ها حبه های آناناس یا برگه زرد آلو  را هم به آن اضافه می کنند...

 

حفاظت از قلب

آجیل شیرین برای محافظت از قلب شما به شدت مفید است. زیرا شما با مصرف ترکیباتی که در این آجیل است می توانید بر بهبود کارکرد قلب خود اثر گذار باشید. به عنوان نمونه: از مهمترین کار هایی که می شود برای عملکرد بهتر قلب انجام داد این است که کلسترول را پایین بیاوریم. مصرف بادام و گردو این خاصیت را در خودشان دارند که باعث از بین بردن کلسترول های بد می شوند. به همین دلیل نیز بر کارایی بهتر قلب شما تاثیر گذار هستند. این نوع آجیل خصوصیت خوب دیگری هم برای قلب دارد و آن این است که از لخته شدن خون در شریان های قلب جلوگیری می کند و در نتیجه بروز سکته قلبی را کاهش می دهد.

آجیل شیرین یک میان وعده کامل برای کودکان نیز محسوب می شود. بسیاری از والدین به درخواست بچه ها برای خوردن تنقلات پاسخ مثبت می دهند. در حالی که تنقلات خواصین دارند اما، اگر برای کودک خود آجیل شیرین تهیه کنید و آن را به عنوان یک میان وعده برای او اختصاص دهید بدون شک در رشد او تاثیر مثبتی خواهد داشت. به خصوص اگر کودک شما مُحَصِل باشد می توانید از این نوع آجیل برای افزایش یادگیری اش استفاده کنید.

اگر تمایل دارید آجیل شیرین و با کیفیت را خریداری کنید می توانید از راه های ارتباطی درج شده هم به صورت حضوری، هم تلفنی و هم با اسنپ فود با آجیل فروشی اعتماد در ارتباط باشید...

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!