×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

16
ابان

فواید کشمش

فواید کشمش آنقدر زیاد است که نمی توان در یک مطلب آن را خلاصه کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب و مطلب های بعدی به بررسی فواید کشمش بپردازیم. 

 


قبل از بررسی، فواید کشمش ابتدا باید دانست که کشمش چیست؟

کشمش همان انگور خشک شده است. البته اگر تمایل دارید از فواید کشمش بهتر بهره مند شوید بهتر است صبح ها آن را میل نمایید. از ویژگی های خاص کشمش که فواید آن را دو چندان می کند این است که، در اثر خشک شدن و در معرض هوا قرار گرفتن خواص خود را از دست نمی دهد اما، به عنوان نمونه خرما در اثر این که در معرض هوا قرار می گیرد و خشک می گردد بسیاری از مواد مغذی خود را از دست می دهد. 

از فواید دیگر کشمش این است که، اگر صبح هنگام مصرف کنید از مزایای زیر بهره مند می شوید:

1. کاهش کم خونی

2. از بین رفتن یبوست

3. پیشگیری از پوکی استخوان ها

4. کاهش کم خونی

5. پیشگیری از رشد سلول های سرطانی

در توضیح فواید کشمش بهتر است بدانید که، کشمش گلوکز دارد و می تواند از قلب محافظت کند. البته به علت وجود گلوکز فشار خون نیز کاهش می یابد. از دیگر فواید کشمش این است که اگر 25 گرم از آن را میل نمایید به عملکرد بهتر رگ های خونی کمک خواهید کرد. بنابر این اگر از این خشکبار خوشمزه در صبحانه استفاده کنید قلب خودتان را بیمه کرده اید...

همان طور که در فواید بی شمار کشمش به صورت فهرست وار اشاره کردیم کشمش می تواند کم خونی را کاهش دهد و به خصوص برای خانم ها بسیار مفید است. علت این که کشمش در کاهش کم خونی اثر گذار است این است که کشمش حاوی آهن است. 

فواید کشمش بی شمار است. کشمش، دارای ویتامین B است. وجود این ویتامین در کشمش سبب می شود که استرس کاهش یابد. البته ویتامین B در کشمش سبب می شود افسردگی نیز تا حد زیادی کاهش یابد و پوستی جوان تر داشته باشید و سلامتی اعصابتان نیز بهتر است. بعلاوه یادتان باشد که کشمش کربوهیدرات فراوانی دارد که سبب می شود انرژی خوبی نیز برای بدن فراهم گردد.

با فواید کشمش واقعا می توانید بدنتان را در برابر بسیاری از مریضی ها بیمه کنید شما می توانید بهترین کشمش را از خشکبار اعتماد خریداری کنید و از فواید کشمش بهره مند شوید. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی در سایت اعتماد با ما در ارتباط باشید.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!