×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

5
ابان

صادرات خشکبار و توجه به بسته بندی

یکی از موارد مهم در صادرات به خصوص صادرات خشکبار توجه به بسته بندی آن است. در بسیاری از مواقع صادر کنندگان ایرانی، صادرات محصول های خشکبار ایرانی را بدون توجه به بسته بندی های مناسب انجام می دهند که در نهایت نمی تواند جایگاه خوبی را در بازار صادرات خشکبار کسب کنند. اما دلایل انتخاب بسته بندی مناسب در صادرات خشکبار چیست؟


 

حفظ ماندگاری مناسب
یکی از دلایل استفاده از بسته بندی در صادرات خشکبار این است که با بسته بندی های مناسب می توان ماندگاری خشکبار را تا میزان بسیار زیادی افزایش داد. ممکن است مقصد صادراتی کشور هایی باشندکه همجوار کشور ما نباشند یا در بسیاری از مواقع نیز ممکن است برای رسیدن به کشور مقصد در صادرات خشکبار مجبور باشیم از روش های حمل و نقل دریایی استفاده کنیم. در این شرایط رطوبت یا مسافت زیاد می تواند کیفیت خشکبار را تحت تاثیر قرار دهد. اما، راه چاره بسته بندی خوب و با کیفیت است! بسته بندی خوب می تواند از نفوذ رطوبت جلوگیری کند یا در بسیاری از مواقع از آسیب به خشکبار به علت طی شدن مسافت های طولانی پیشگیری نماید. به همین دلیل توصیه می کنیم از یک بسته بندی با کیفیت استفاده کنید!


حرفه ایی تر و توان رقابتی بیشتر
از دلایل مهم دیگر در توجه به بسته بندی در صادرات خشکبار این است که، بسته بندی سبب می شود فعالیت صادراتی شما به صورت حرفه ایی تر دنبال شود. در بیشتر مواقع بسیاری از خریداران به این نکته توجه می کنند. زیرا بسته بندی های حرفه ایی قدرت جذب مشتریان بیشتری را دارند. بسته بندی مناسب در صادرات خشکبار توان رقابت پذیری با رقبا را افزایش می دهد. ممکن است خیلی از افراد بگویند بسته بندی تاثیر چندانی ندارد اما، این فرض کاملا اشتباه است و اگر شما نسبت به رقیب های خود صادرات خشکبار را با بسته بندی مناسب انجام دهید بدون شک مشتریان بیشتری خواهید داشت. در واقع بسته بندی مانند یک چوب جادویی در صادرات خشکبار عمل می کند زیرا، هم محصول صادراتی شما را زیباتر و شیک تر نشان می دهد، هم از محصول شما در برابر شرایط نامطلوب جلوگیری می کند و هم می تواند توان رقابتی شما را نسبت به رقبایتان افزایش دهد.
خشکبار اعتماد سالیان سال است که در حوزه صادرات خشکبار فعال است. بسته بندی های زیبا و مناسب این برند معروف سبب شده است توان رقابتی برند اعتماد نسبت به سایر رقبایش در صادرات خشکبار ارتقا یابد!

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!