×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

28
مهر

همه چیز درباره صادرات آجیل به کشورهای دیگر

آجیل از محصولات بسیار مهم کشورمان است که بخاطر اینکه کیفیت بالایی دارد، به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. در مقالات قبلی بصورت کامال آجیل ایرانی و مزیت های آجیل ایرانی نسبت به نمونه های خارجی را شرح دادیم و گفتیم که بخاطر کیفیت بسیار بالایی که دارد، همواره مشتریان بسیار زیادی هم دارد. 


اما هر چیزی که ارزشمند باشد، میتواند به صدرات آن هم فکر کرد. صادرات آجیل ایرانی نیز یکی از آنهاست که می تواند برای اقتصاد کشورمان بسیار مهم باشد و باعث ایجاد اشتغال در بخش های زیادی بشود. اما در این مقاله قصد داریم صادرات آجیل را بررسی کنیم و میخواهیم بدانیم که صادرات آجیل به چه چیزهایی بسنگی دارد و چگونه میتوانیم در صادرات آجیل به بازارهای جهانی موفق عمل کنیم. پس لطفا با ما همراه باشید.
قبل از صادرات آجیل به بازار خاصی، باید بازاریابی و تبلیغات وسیعی در آنجا صورت بگیرد. یعنی ما قبل از اینکه محصول خود را در بازارهای جهانی تبلیغ کنیم و به همگان معرفی کنیم، نمی توانیم صادرات آجیل و آن هم به صورت عمده داشته باشیم. چون ابتدا باید مشتریان تبلیغات آجیل ما را دیده باشند و به مصرف آن علاقه مند باشند و قصد خرید آجیل کشورمان را داشته باشند. 
در مرحله بعدی باید رقبای خود را آنالیز کنیم. باید بدانیم که صادرات آجیل ما با وجود چه رقیب هایی باید صورت بگیرد. رقبا در صادرات آجیل چه قدرتی دارند و از کدام استراتژی برای صادرات آجیل استفاده میکنند. ما قبل از صادرات آجیل باید همه موارد را به صورت کامل بررسی کنیم. تجربه ثابت کرده است که صادرات آجیل بدون برنامه ریزی دقیق همیشه منجر به شکست بوده است.
بررسی زمان مناسب برای صادرات آجیل، از نکته های مهمی است که باید مورد توجه زیادی قرار بگیرد. ما نمی توانیم در هر زمانی نسبت به صادرات آجیل اقدام کنیم. صادرات آجیل باید با توجه به شرایط محصول کشورمان و نیاز بازار مصرف کننده باشد. یعنی شما احتمالا زمانی قصد صادرات آجیل را می توانید داشته باشید ولی از طرف دیگر، برای مصرف کننده شاید زمان مناسبی برای خرید آجیل شما نباشد.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!