×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

21
مهر

فواید آجیل چه ارتباطی با سلامتی ما دارد؟

 شاید همه شما فواید آجیل را بدانید. یا حداقل بخشی از فواید آجیل را مطالعه کرده اید. واقعیت آن است که تنها دانستن فواید آن برای ما در زندگی کافی نیست. حال شاید بپرسید که چرا کافی نیست!


ما با توجه به دانسته هایمان از آجیل و سایر تنقلات بدون توجه به اینکه هر کدام یک از آنها چه  نقشی در بدن ما دارند، نمیتوانیم رژیم مناسبی برای بدن خود تهیه کنیم که از هر لحاظی بتواند  از بدن ما در مقابل بیماری ها و باکتری های گوناگون محافظت کند.

دکتری که برای شما بخاطر فواید آجیل، آن را توصیه میکند، قطعا مقدار آن را نیز به شما خواهد گفت. چرا که بهترین نوع مصرف هر مواد غذایی یا حتی تنقلاتی مثل آجیل؛ استفاده از مقدار درست آن است.

استفاده کم از این خوراکی ها باعث می شود که بدن شما نتواند همه ویتامین ها و فیبر هایی که بدن شما به آن نیاز دارد را تامین کند.

استفاده بیش از حد آجیل نیز صرفا بخاطر اینکه گفته شده است که فواید آجیل بسیار زیاد است، می تواند چربی بدن شما را افزایش دهد.

فواید آجیل واقعا زیاد است ولی استفاده زیاد و بدون آگاهی از آجیل و خشکبار می تواند برای بدن شما بسیار مضر باشد.

نتیجه گیری

اگر از مقاله فواید آجیل و ارتباط آن با سلامتی نتیجه گیری کنیم، بصورت خلاصه خواهیم گفت که چیزی که در این مقاله مد نظر ما است:

استفاده کافی و بدون کم و زیاد از خوراکی ها و یا خشکباری مثل آجیل است که فواید بسیاری درخود دارد که ویتامین E  و فیبر از مهمترین آن ها است.

اگر اطلاع کافی از مقدار مصرف روزانه یا هفتگی و یا حتی ماهانه آجیل ندارد، می توانید از پزشک متخصص تغذیه در این موردکمک بخواهید.

پزشک متخصص تغذیه با توجه به شرایط بدنی شما می تواند بهترین مقدار مصرفی را با توجه به فواید آجیل برای شما تعیین کرده و در برنامه غذایی شما ذکر می کند.

چیزی که ممکن است شما به تنهایی قادر به انجام آن نباشید و بدون توجه به مقدار مصرفی، فقط فواید آجیل را مد نظر قرار دهید.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!