×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

18
مهر

درباره خشکبار ایرانی بیشتر بدانیم

نمیتوان محصولات ایرانی را نام برد و ولی از خشکبار ایرانی صحبتی نکرد. خشکبار ایرانی کیفیت و تنوع بالایی دارند که در هر نقطه از جهان میتوان آوازه خشکبار ایرانی را شنید.


دلیل تنوع آن را می توان به شرایط آب و هوایی شکورمان ربط داد که در ادامه به این مورد بیشتر خواهیم پرداخت. امروز در این مقاله میخواهیم برخی از ویژگی های خشکبار ایرانی را نام برده و آنها را بصورت کامل توضیح بدهیم. دلایلی که موفقیت خشکبار ایرانی را در بازارهای جهانی تضمین می کند. پس با ما همراه باشید.

1- کیفیت بالای خشکبار، اولین دلیل موفقیت می باشد

خشکبار ایرانی بر خلاف محصولات جهانی، دارای کیفیت بسیار بلایی می باشند و این مورد باعث می شود که خشکبار کشورمان در سطح جهان مشتری های زیادی داشته باشد. در واقع مهم ترین چیزی که خشکبار ایرانی را با نمونه های خارجی جدا می کند، کیفیت محصولات داخلی می باشد. شاید اگر کیفیت خشکبار کشورمان پایین بود  و توان رقابت با نمونه های خارجی را نداشت، این مقاله را نمی نوشتیم! اما کیفیت عالی خشکبار کشورمان باعث شده است که ما جرات نوشتن پیدا کنیم و خکشباری که بهترین کیفیت را در سطح جهان دارد را بررسی کنیم و دلایل موفقیت آن در بازار جهانی را برای شما توضیح بدهیم.

2- خشکبار ایرانی قیمت مناسبی دارد

دومین مزیت مهمی که خشکبار کشورمان دارد، قیمت مناسب آن است. درست است که در روزهای اخیر توان مالی مردم کاهش زیادی داشته است ولی باز نسبت به محصولات خارجی، خشکبار ایرنی دارای قیمت مناسبی می باشد که خرید آن را به صرفه تر می کند. این عامل نیز میتواند از مهمترین دلایل موفقیت خشکبار داخلی باشد.

3- خشکبار ایرانی تنوع بالایی دارد

با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی کشورمان، خشکبار داخلی دارای تنوع بسیار زیاد است. بصورت کلی پسته، فندق، بادام زمینی، تخمه آفتابگردان، تخمه کدو، بادام، گردو، نقل، کشمش و نخودچی و ده ها محصول دیگر جزو خشکبار ایراتی هستند.تنوعی که در سایر کشورها به ندرت می توانید پیدا کنید، اما در کشور ما از هر خشکباری که بخواهید میتوانید نمونه آن را در بازار با کیفیت مناسب و قیمت خوب تهیه کنید.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!