×
به فروشگاه اینترنتـــــــی آجیل و خشکبار اعتماد خوش آمـــــدید
تــــــماس با‌ما ورود! ثبت نام

10
شهریور

آجیل و خشکبار اعتماد، برندی پر افتخار در صنعت آجیل و خشکبار

امروزه با پیشرفت علم و دانش و با ارائه نتایج تحقیقات گسترده در زمینه مصرف آجیل و خشکبار فواید بیشمار این ریز دانه های مغذی و البته اصیل ایرانی، بر کسی پوشیده نیست.

در زمانهای بسیار قدیم، مصرف آجیل و خشکبار در میان وعده ها و حتی غذاهای اصلی مردم این سرزمین بسیار رایج بوده است. حتی طبیبان قدیم درمان بسیاری از بیماری ها را در مصرف برخی از انواع آجیل و خشکبار

از این رو ایرانیان همواره در کاشت و برداشت و فرآوری این محصولات، استادانی چیره‌دست و صاحب نام بوده اند.

در این میان آجیل و خشکبار اعتماد، یکی از برندهایی است که با تکیه بر دانش روز و با تجربه ای کهن از اولین روز تاسیس تا کنون به فکر ارائه بهترین و مرغوب ترین انواع آجیل و خشکبار بوده است تا در این راه، برندی اصیل و پر افتخار، از سرزمینی کهن و با اقتدار را به عرصه های جهانی معرفی نموده تا از این نام و افتخار به خوبی دفاع کند.

آجیل و خشکبار اعتماد مفتخر است با بیش از ۶۰ سال تجربه درخشان در امر تهیه، فرآوری و فروش انواع آجیل و خشکبار به صورت کلی و جزئی در خدمت مشتریان عزیز باشد.

آجیل و خشکبار اعتماد تلفیقی از تجربه، علم روز و سلامتی است.

در آجیل و خشکبار اعتماد، رضایت مشتری بزرگترین هدف شرکت محسوب می شود.

آجیل و خشکبار اعتماد با تهیه بهترین انواع آجیل از بهترین و پر آوازه ترین باغات سراسر کشور و فرآوری آنها با تکنولوژی های روز دنیا به صورت کاملا بهداشتی، اقدام به بسته بندی در طرح ها و اندازه های متنوع کرده است تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز با تمامی سلایق باشد.

در این راستا آجیل و خشکبار اعتماد با افتخار، محصولات متنوع خود از قبیل انواع تخمه، پسته، بادام، میوه های خشک، انواع آلو و برگ ها و... را با تضمین بهترین کیفیت خدمت تمامی مشتریان عزیز عرضه می کند.

طیف وسیع و رو به رشد مشتریان داخلی و خارجی مبین عملکرد مثبت آجیل و خشکبار اعتماد بوده و لبخند رضایت مشتریان، نشان دهنده مرغوبیت کالا و کیفیت بالای تولیدات این شرکت است.

تهیه و تدوین : واحد تامین محتوا


دیدگاه
نام*
ایمیل*
نوشته های مرتبط

با ما همراه باشید(در اسنپ فود به ما بپیــــــــوندید!)

شماره تلفن: 5و55231551_021
etemadnuts@gmail.com

در تماس باشید!